Úvodní stránka / Aktuálně / MŠMT: Sdělení k realizaci projektů

MŠMT: Sdělení k realizaci projektů

Řídicí orgán OP VVV informuje příjemce o zveřejnění dokumentů k řešení problémů při realizaci projektů OP VVV vzniklých v souvislosti se šířením koronaviru a vyhlášením nouzového stavu. PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME.

Sdělení Řídicího orgánu OP VVV naleznete ZDE.

Sdělení Řídícího orgánu OP VVV k veřejným zakázkám naleznete ZDE.

Sdělení Řídicího orgánu OP VVV k mezinárodním mobilitám naleznete ZDE.

Metodický dopis vydaný ke všem Pravidlům pro žadatele a příjemce naleznete ZDE.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 09.04.2020]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/reseni-problemu-pri-realizaci-projektu-op-vvv-vzniklych-v-souvislosti-se-sirenim-koronaviru-a-vyhlasenim-nouzoveho-stavu.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.