Úvodní stránka / Aktuálně / Pomůžeme Vám s EU dotací Šablony III

Pomůžeme Vám s EU dotací Šablony III

Jak Vám může ITveSkole.cz pomoci:

1. Dotazník MŠMT – pomoc s vyplněním tak, aby výstup odpovídal potřebám školy
  2. Ukončení výstupů projektu Šablony II – pomoc s plněním výstupů i distanční formou v době zavření škol
  3. Volba šablon – nalezení optimální kombinace šablon s cílem efektivity a dosažitelnosti výstupů
  4. Kompletace a podání žádosti – vyplnění žádosti v systému MS2014+
  5. Tvorba ZoR a podpora v průběhu celého projektu – metodická podpora, kontrola dokumentů, kompletace ZoR.
  6. Pomoc s plněním výstupů – organizace stáží, projektových dnů, ICT ve vzdělávání, realizace klubů
ITveSkole-Sablony-III_tisk-2

ITveSkole.cz je obecně prospěšnou společností, cena za administraci celého projektu je 5 000 Kč bez DPH.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415