Úvodní stránka / Produkty a řešení / Pozvánka na bezplatný webinář věnovaný výstupům projektu OP VVV Šablony II

Pozvánka na bezplatný webinář věnovaný výstupům projektu OP VVV Šablony II

Lektoři webináře Mgr. Petra Pitelková a Ing. Luděk Heinz Vás zvou na webinář věnovaný vykazování výstupů v projektu OP VVV Šablony II v době platnosti mimořádných opatření.

Budeme se věnovat tématům:

• Jak vykazovat výstupy po dobu platnosti mimořádných opatření
  • Jak vykazovat výstupy po 25.5. 2020
  • Jak je to s platností lhůt a možnostmi prodloužit projekt
  • Jak se připravit na nové Šablony III

Pro účastníky jsme připravili celou řadu materiálů, které po webináři rádi bezplatně předáme.

Termín webináře: 20. 05. 2020

Čas webináře: 14:00

Váš zájem prosím potvrďte vyplněním tohoto formuláře.

Těšíme se na setkání, na Vaše dotazy i zpětnou vazbu z realizace projektů. Samozřejmě bude i prostor na vaše dotazy.

Za ITveSkole.cz, o.p.s.

Mgr. Petra Pitelková a Ing. Luděk Heinz

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415