Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Pozvánka na bezplatný webinář OP VVV Šablony III

Pozvánka na bezplatný webinář OP VVV Šablony III

Lektoři Mgr. Petra Pitelková a Ing. Luděk Heinz vás zvou na webinář věnovaný podání a realizaci projektu Šablony III.

Co se na webináři dozvíte:

• Jaké jsou fakta o Šablonách III ve srovnání se Šablonami II
  • Jak využít zkušenosti ze Šablon II i se vzděláváním v době Covid-19
  • Jak díky Šablonám III nadále zkvalitňovat výuku i jak být připraveni, bude-li opět nutná distanční výuka
  • Jak využít finanční prostředky ve prospěch všech pedagogů a žáků
  • Jak Vám můžeme pomoci připravit a vést projekt efektivně s maximálním přínosem pro vaši školu

Pro účastníky jsme připravili celou řadu materiálů, které po webináři rádi bezplatně předáme.

Termín webináře: 08. 06. 2020

Čas webináře: 14:00

Váš zájem prosím potvrďte vyplněním tohoto formuláře.

Těšíme se na setkání, na Vaše dotazy i zpětnou vazbu z realizace projektů. Samozřejmě bude i prostor na vaše dotazy.

Za ITveSkole.cz, o.p.s.

Mgr. Petra Pitelková a Ing. Luděk Heinz

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415