Úvodní stránka / Aktuálně / 10 způsobů, jak se o žáky zajímat online

10 způsobů, jak se o žáky zajímat online

Autor: Jaroslav Mašek

Zajímáte se o své žáky, když chodí do školy? Co dělají, co je baví, o co se zajímají, co prožívají nebo co je trápí?

A co když v ní právě nejsou nebo do ní nechodí?

Zajímáte se o ně i online? Co právě dělají, co prožívají, o co se zrovna zajímají nebo co je trápí a s čím se potýkají?

Stěží můžeme dosáhnout personalizace ve výuce bez toho, aniž bychom se více nezajímali o naše žáky, aniž bychom se o ně nezajímali také online. A stěží pak, bez tohoto dostatečného zájmu, můžeme dosáhnout spravedlivého prostředí, o kterém psal minulý týden Bořivoj Brdička v článku Mýtus meritokracie podle Education Elements. …..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj:

MAŠEK, Jaroslav. 10 způsobů, jak se o žáky zajímat online. Metodický portál: Články [online]. 03. 06. 2020, [cit. 2020-06-03]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22517/10-ZPUSOBU-JAK-SE-O-ZAKY-ZAJIMAT-ONLINE.html>. ISSN 1802-4785.