Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Kompletní česká příručka na programování v Minecraft

Kompletní česká příručka na programování v Minecraft

Na toto mnozí z vás čekali! Kompletní česká příručka na programování v Minecraft: Education Edition. Na 186 stranách najdete vše, co pro výuku programování v Minecraftu potřebujete. A ti, kteří s ním již začali v ní najdou mnoho tipů a triků. Stahujte na aka.ms/prirucky

Obrázek

Zdroj: KLATOVSKY, Karel. Twitter [online]. [cit. 11.6.2020]. Dostupný na WWW: https://twitter.com/karelklatovsky/status/1270004721466724360

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek