Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Kompletní česká příručka na programování v Minecraft

Kompletní česká příručka na programování v Minecraft

Na toto mnozí z vás čekali! Kompletní česká příručka na programování v Minecraft: Education Edition. Na 186 stranách najdete vše, co pro výuku programování v Minecraftu potřebujete. A ti, kteří s ním již začali v ní najdou mnoho tipů a triků. Stahujte na aka.ms/prirucky

Obrázek

Zdroj: KLATOVSKY, Karel. Twitter [online]. [cit. 11.6.2020]. Dostupný na WWW: https://twitter.com/karelklatovsky/status/1270004721466724360