Úvodní stránka / Produkty a řešení / Aktuálně: Šablony III s ITveSkole.cz: S námi získáte víc

Aktuálně: Šablony III s ITveSkole.cz: S námi získáte víc

V rámci Šablon III rozdělí MŠMT mezi ZŠ a MŠ 3 mld Kč.

Využijte našich 10 let zkušeností s realizací „šablonových“ projektů.

ITveSkole.cz pro vás umí v Šablonách III zajistit:

1. ICT vybavení – notebooky nebo tablety pro děti, žáky a pedagogy, interaktivní techniku a další výukové pomůcky
  2. Realizaci aktivit – projektové dny, zajištění odborníků z praxe pro setkání s rodiči
  3. Kompletní administrativu – podání žádosti a všechny zprávy o realizaci

Základní informace o výzvě Šablony III:

1. Vyhlášení: Šablony III v rámci OP VVV výzvy řč. 02_20_080 (MRR) a č. 02_20_081 (VRR) byly vyhlášeny 31.3. 2020
  2. Ukončení příjmu žádostí: do 29. června 2021 nebo do vyčerpání alokace
  3. Datum realizace projektu: 12 až 24 měsíců, nejdéle do 30.6.2023
  4. Nejdřívější začátek projektu: 1.8.2020 nebo dle projektu Šablony II (byl-li realizován)
  5. Minimální výše výdajů: 100 000 Kč
  6. Maximální výše výdajů: 200 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků x 1 500 Kč)
  7. Povinná aktivita: Projektový den ve výuce a dále pak dle výsledku dotazníku MŠMT

Podporované oblasti v Šablonách III:

1. Personální podpora
  2. Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů
  3. Aktivity rozvíjející ICT
  4. Extrakurikulární a rozvojové aktivity
  5. Spolupráce s rodiči dětí/žáků a veřejností

Šetřete svůj čas a energii. Administrativu projektu vám kompletně zajistí ITveSkole.cz:

1. Dotazník MŠMT– pomoc s vyplněním tak, aby výstup odpovídal potřebám vaší školy
  2. Volba šablon– nalezení optimální kombinace šablon s cílem efektivity a dosažitelnosti výstupů
  3. Kompletace a podání žádosti– vyplnění žádosti v systému MS2014+
  4. Tvorba ZoR a podpora v průběhu celého projektu– metodická podpora, kontrola dokumentů, kompletace ZoR.
  5. Pomoc s plněním výstupů– pomoc při organizace stáží, projektových dnů, ICT ve vzdělávání, klubů, setkání s rodiči. Zajištění povinných odborníků z praxe.
ITveSkole-Sablony-III_tisk-2

Ročně je v naší společnosti zpracováno až několik desítek projektů, studií a dalších odborných prací a mnoho našich zákazníků využívá naši projektovou podporu v celém průběhu realizace. Reference k šablonovým projektům naleznete ZDE.

ITveSkole.cz je obecně prospěšnou společností, cena za administraci celého projektu je 5 000 Kč bez DPH.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Těšíme se na spolupráci. Tým ITveSkole.cz o.p.s., email: skoly@itveskole.cz, tel.: 800 550 660