Úvodní stránka / Aktuálně / Mateřské školy mohou i nadále platit chůvy ze šablon!

Mateřské školy mohou i nadále platit chůvy ze šablon!

Začátkem července 2020 byla schválena vyhláška č. 319/2020, kterou se mění dosavadní vyhláška o předškolním vzdělávání.

Důsledkem této vyhlášky je zachování možnosti financování chův ze šablon – ať už v projektech druhé vlny šablon, nebo ve výzvě Šablony III.

Školy mohou automaticky pokračovat ve využívání šablony chůva od 1. 9. 2020, není potřeba žádné oznámení či žádost o prodloužení realizace této šablony. V souladu s podmínkou šablony je vždy k začátku školního roku nutné mít v mateřské škole zapsány min. 2 děti, které dosáhnou tří let v druhé polovině školního roku.

Zdroj: [online]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/materske-skoly-mohou-i-nadale-platit-chuvy-ze-sablon.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.