Úvodní stránka / Produkty a řešení / Aktuálně: Nové katalogy společností Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s. pro školní rok 2020/2021

Součástí katalogů jsou řešení, balíčky a aktivity pro kvalitní výuku i pro přípravu škol na povinnosti plynoucí z novely školského zákona týkající se distančního vzdělávání.

Připravili jsme pro vás nový katalog BOXED pro školní rok 2020/2021 „Řešení a balíčky pro MŠ a ZŠ v dnešní „Covid“ době“.

Boxed-katalog-podzim-2020-komplet-1-1

A nový katalog ITveSkole.cz pro školní rok 2020/2021 „Aktivity a DVPP pro MŠ a ZŠ v dnešní „Covid“ době“.

ITveSkole-katalog-2020-komplet-dvojstranky-1

Katalog BOXED – podzim 2020 ke stažení ZDE.

Katalog ITveSkole.cz – podzim 2020 ke stažení ZDE.

Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám získat:

1.       notebooky pro pedagogy, kteří nemají vlastí,

2.       mobilní učebny pro žáky s možností zařízení žákům půjčovat domů,

3.       jednotné on-line dostupné výukové prostředí s nastavenými pravidly pro komunikaci,

4.       profesionálně i komunitně tvořený výukový obsah.

Umíme Vám pomoci s implementací, proškolením pedagogů a financováním při využití  „Šablonových“ projektů a programu MŠMT na podporu distančního vzdělávání a to včetně zajištění administrativy a vykázání výstupů.

Věříme, že se nám společně podaří udržet kvalitu a dostupnost vzdělávání pro všechny děti a žáky a to bez ohledu na to, zda bude převládat prezenční, hybridní nebo distanční výuka.

Zdravé tělo i mysl a dostatek energie přeje

tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s.

Jsme tu pro Vás. Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s, tel.: 800-550-660, email: skoly@itveskole.cz