Úvodní stránka / Aktuálně / Budeme v roce 2020/2021 učit ….v klidu a kvalitně?

Budeme v roce 2020/2021 učit ….v klidu a kvalitně?

Manuál provozu škol vydaný MŠMT ukládá, že školy musí být připraveny na následující situace, které mohou nastat:

A) prezenční výuka

Vzdělávání žáků ve třídách s možností připojit žáky z domova.

B) smíšená výuka

Vzdělávání žáků ve třídách s nutností připojit žáky z domova, pokud je žáků v karanténě nebo počet žáků nemocných vyšší než 50%.

C) distanční výuka

Při uzavření školy rozhodnutím hygieny nebo ministerstva zdravotnictví platí nutnost zajistit vzdělávání  distančním způsobem.

MŠMT pro zvládnutí prezenční, smíšené i distanční výuky školám posílá finanční prostředky.

Neváhejte se na nás obrátit, obratem Vám pomůžeme.

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s.

Skoly@boxed.cz