Úvodní stránka / Produkty a řešení / Otevřený mlýn & Klub OPEN – zahrada plná zážitků

Otevřený mlýn & Klub OPEN – zahrada plná zážitků

Otevřeli jsme pro děti KLUB OPEN & OTEVŘENÝ MLÝN

Vedení společnosti symbolicky přestřihlo pásku, čímž se začala naplňovat naše vize Otevřeného mlýnu, jehož prostory budou v budoucnu sloužit pro odpolední aktivity nad rámec školní družiny, pro příměstské tábory v době letních prázdnin a dále také poslouží pro výuku v přírodě i v rámci zážitkového vzdělávání dětí i dalšího vzdělávání pedagogů. Všechny aktivity budou podpořeny moderními IT pomůckami a inovativními výukovými metodami.

Před dokončením rekonstrukce mlýnu a jeho areálu bude zatím v provozu Klub OPEN, jehož program, především pro mladší školní děti, se bude odehrávat na zahradě a v jurtě. Dětem přejeme v Klubu OPEN hezky strávený čas a věříme, že se k nám budou rádi vracet nejen za zábavou, poznáním, ale i za kamarády.

Přihlašte své děti do KLUBU OPEN

V pondělí 21.9.2020 se poprvé dětem (z 1.-5. tříd) z Kačice i okolních obcí otevřel Klub OPEN, jehož cílem je podpořit rodiče při jejich snaze o skloubení pracovního a rodinného života. Pokud Vám záleží na tom, aby po vyučování mělo Vaše dítě zajištěný smysluplný program, přihlaste ho do našeho Klubu OPEN!

Provoz a umístění Klubu OPEN

Klub je v provozu v době od 13:00 h do 18:30 h. Nachází se v Kačici u bývalého mlýnu (K Zahradě 1, Kačice). Zázemí je tvořeno stylově vybavenou jurtou a velkou zahradou, kde děti mají spoustu prostoru pro organizované i spontánní hry. Za zajištění programu rodiče neplatí. Provoz je realizován v rámci výzvy č. 107 Operačního programu zaměstnanost za přispění EU.

Pro zájemce zajistíme dopravu do Kačice

Zájemcům zajišťujeme dopravu naším autem se zkušeným řidičem od těchto základních škol – Libušín, Smečno, Nové Strašecí, Lány, Tuchlovice, Stochov. Rodiče si následně děti v Kačici dle svých časových možností vyzvednou.

Neodkládejte registraci, kapacita je omezena

Přihlášení probíhá na webu otevrenymlyn.auksys.com přes odkaz „nová registrace“. Kapacita Klubu OPEN je omezena (max. 20 dětí/den).

Více na otevrenymlyn.auksys.com

Těšíme se na společný program 😊

Průvodci Klubu OPEN

Tel. 607 158 636 (organizační informace a přihlášení – Jitka Hejná)

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek