Úvodní stránka / Aktuálně / 10 věcí, které vám neřekli o online výuce

10 věcí, které vám neřekli o online výuce

Autor: Jaroslav Mašek

Během jarní online výuky toho bylo o této formě vzdělávání napsáno a řečeno opravdu hodně. Spomocník od samého počátku vycházel ze zásad online pedagogiky coby obecně platných principů, na něž následně navázala série článků věnující se online vzdělávání a později též vzdělávání hybridnímu.

I nyní, při opětovném přechodu na online výuku, vyvstává v souvislosti s ní řada nezodpovězených otázek o její podobě, významu a roli.

O čem nebo čím ale ve skutečnosti online výuka je a také čím není, jsou asi ty nejdůležitější otázky, které je dobré si položit a také na ně odpovědět. Teprve poté snáze poznáme její pravý význam a přínos…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj:

MAŠEK, Jaroslav. 10 věcí, které vám neřekli o online výuce. Metodický portál: Články [online]. 07. 10. 2020, [cit. 2020-10-08]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22616/10-VECI-KTERE-VAM-NEREKLI-O-ONLINE-VYUCE.html>. ISSN 1802-4785.