Úvodní stránka / Aktuálně / DVPP ITveSkole.cz formou webinářů

DVPP ITveSkole.cz formou webinářů

Reagujeme na současnou situaci vyhlášenou Vládou ČR a nabízíme realizaci našich akreditovaných prezenčních seminářů formou webinářů dle opatření MŠMT.

• Vzdělávejte se odkudkoliv, stačí vám pouze internet a mobilní zařízení
  • Načerpejte zajímavé tipy a inspiraci pro běžnou i distanční výuku
  • Sdílejte své zkušenosti s ostatními kolegy z oboru napříč ČR
  • Získejte certifikát uznatelný v rámci Šablon II

DVPP v rozsahu 8 vyučovacích hodin za 1200 Kč se skládá ze 4x webinářů po 90 minutách.

Vybírejte z aktuálních témat a termínů:

Termín webináře Oblast dle Šablon II Přihlášení
1. 2. 3. 4.
15.6. od 13:00 17.6. od 13:00 22.6. od 13:00 24.6. od 13:00 Osobnostně sociální rozvoj pro MŠ Přihlášení na webinář
21.6. od 13:00 21.6. od 15:30 23.6. od 13:00 23.6. od 15:30 ICT pro MŠ – Office365 Přihlášení na webinář
22.6. od 13:30 22.6. od 16:00 23.6. od 13:30 23.6. od 16:00 ICT na ZŠ – Digitální kompetence učitele v návaznosti na změny RVP a rizika virtuálního prostoru. Přihlášení na webinář
29.6. od 13:30 29.6. od 16:00 30.6. od 13:30 30.6. od 16:00 ICT na ZŠ – Digitální kompetence učitele v návaznosti na změny RVP a rizika virtuálního prostoru. Přihlášení na webinář

Jak se přihlásit na webinář?

1. Vyplním přihlašovací formulář s potřebnými údaji.
  2. Ihned po odeslání přihlašovacího formuláře se mi zobrazí zpráva s potvrzením o přihlášení.
  3. Na webinář se přihlásím kliknutím na odkaz, který mi přijde den před konáním webináře e-mailem.

V případě potřeby kontaktujte koordinátorku DVPP Martinu Burleovou, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415

Jsme tady pro Vás. Rádi Vám pomůžeme.

Reference:

Moc Vám děkujeme za včerejší webinář Polytechnika I.. Webinář se velice líbil, a už se moc těšíme na další části. Takže ještě jednou velké díky, jak skvěle jste webinář zvládli. Moc nás potěšilo, že jste pro nás připravili i webináře k matematické pregramotnosti. I na ně se paní učitelky moc těší. A ještě bych Vás chtěla požádat, zda by bylo možné připravit i webináře na matematickou gramotnost, čtenářskou gramotnost a čtenářskou pregramotnost. Ještě jednou Vám moc děkuji za Vaši práci a těším se na další spolupráci, Beránková.

Mgr. Dagmar Beránková

ZŠ a MŠ Kunovice, okres Vsetín, příspěvková organizace