Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Otevřený mlýn & Klub OPEN nabízí dětem online setkávání a zábavné úkoly

Otevřený mlýn & Klub OPEN nabízí dětem online setkávání a zábavné úkoly

Za stávající situace jsme se rozhodli přesunout Otevřený mlýn & Klub OPEN do online prostředí a nabídnout dětem zajímavou náplň volného času.

Děti se mohou těšit na pravidelné online setkání s našimi průvodkyněmi Romanou a Bárou a obdrží každý den zadání zábavného úkolu a inspiraci. Za jeho vyřešení pošleme zpět indicii. Na ty šikovné, kteří posbírají indicie za všechny dny v týdnu a získají tak tajnou zprávu, čeká odměna.

Náš online program běží. Připojte se k nám a zažeňte nudu

Online vysílání probíhá každý pracovní den od 13:00 h. Pro ty, co se mohou připojit později proběhne stejné setkání ještě v 15:00 h. Následně v 17:00 h se ještě průvodkyně připojí, aby zjistila, jak se úkol vydařil a požádá o jeho zaslání.

Jak se připojit k online setkání?

Jednoduše proklikněte odkaz níže (u PC stačí zadat „Pokračovat v tomto prohlížeči“ bez instalace):

ONLINE SETKÁNÍ KLUB OPEN & OTEVŘENÝ MLÝN – VSTUPTE

 

Uniklo Vám online setkání a chcete znát zadání úkolu?

Na webu otevrenymlyn.auksys.com v horní nabídce vyberte „Z DOMOVA – ONLINE SETKÁNÍ A ZÁBAVNÉ ÚKOLY“ a dozvíte se zadání aktuálního úkolu i inspiraci pro jeho splnění.

 

Budeme se na Vás těšit

 

Průvodci Klubu OPEN

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek