Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Otevřený mlýn & Klub OPEN nabízí dětem online setkávání a zábavné úkoly

Otevřený mlýn & Klub OPEN nabízí dětem online setkávání a zábavné úkoly

Za stávající situace jsme se rozhodli přesunout Otevřený mlýn & Klub OPEN do online prostředí a nabídnout dětem zajímavou náplň volného času.

Děti se mohou těšit na pravidelné online setkání s našimi průvodkyněmi Romanou a Bárou a obdrží každý den zadání zábavného úkolu a inspiraci. Za jeho vyřešení pošleme zpět indicii. Na ty šikovné, kteří posbírají indicie za všechny dny v týdnu a získají tak tajnou zprávu, čeká odměna.

Náš online program běží. Připojte se k nám a zažeňte nudu

Online vysílání probíhá každý pracovní den od 13:00 h. Pro ty, co se mohou připojit později proběhne stejné setkání ještě v 15:00 h. Následně v 17:00 h se ještě průvodkyně připojí, aby zjistila, jak se úkol vydařil a požádá o jeho zaslání.

Jak se připojit k online setkání?

Jednoduše proklikněte odkaz níže (u PC stačí zadat „Pokračovat v tomto prohlížeči“ bez instalace):

ONLINE SETKÁNÍ KLUB OPEN & OTEVŘENÝ MLÝN – VSTUPTE

Uniklo Vám online setkání a chcete znát zadání úkolu?

Na webu otevrenymlyn.auksys.com v horní nabídce vyberte „Z DOMOVA – ONLINE SETKÁNÍ A ZÁBAVNÉ ÚKOLY“ a dozvíte se zadání aktuálního úkolu i inspiraci pro jeho splnění.

Budeme se na Vás těšit

Průvodci Klubu OPEN