Úvodní stránka / Produkty a řešení / Nebojíme se setkání s rodiči on-line

Nebojíme se setkání s rodiči on-line

V této nelehké době bychom školám rádi nabídli možnost uspořádat pro rodiče on-line setkání vykazatelné v rámci Šablon II a III.

Proč uspořádat on-line setkání s rodiči právě nyní?

• Řídícím orgánem OP VVV je realizace šablony povolena.
  • ITveSkole.cz vám zajistí odborníka z praxe a funkční prostředí pro on-line setkání.
  • ITveSkole.cz vám pomůže s vyplněním povinného výstupu pro MŠMT.
  • Rodiče uvítají informace o distanční výuce.
  • Rodiče získají tipy na aplikace a vhodné aktivity pro děti.
  • Škola bude mít splněnou část výstupů.

Cena dvouhodinového webináře pro min. 8 rodičů je 3 800 Kč.

Vybírejte z aktuálních témat:

Jak realizace on-line setkání s rodiči probíhá?

1. Domluvíte si termín a téma setkání.
  2. Odborník z praxe vám pošle odkaz pro přihlášení, který rozešlete s pozvánkou rodičům.
  3. Na setkání se rodiče přihlásí kliknutím na odkaz, stačí jim pouze internet a mobilní zařízení.
  4. Odborník z praxe ve spolupráci s vámi zrealizuje on-line setkání s rodiči.
  5. Odborník z praxe vám zašle předvyplněný výstup pro vykázání MŠMT.

V případě zájmu kontaktujte kolegyni Ing. Gábinu Hoškovou

email: ghoskova@itveskole.cz, tel.: 775 335 120.

Společně to zvládneme!

Tým ITveSkole.cz o.p.s.