Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / ITveSkole.cz úspěšně spolupracuje s MAS/MAP

ITveSkole.cz úspěšně spolupracuje s MAS/MAP

Jste členové MAS nebo MAP a rádi byste zorganizovali webinář pro vaše školy v rámci aktivity „Podpora znalostních kapacit“? Pak se na nás neváhejte obrátit. Máme za sebou řadu úspěšných realizací. 

Náš tým ITveSkole.cz dlouhodobě podporuje pedagogy a je připraven pomoci pedagogům v MŠ i ZŠ při smíšené/distanční výuce. Vybírejte z oblíbených témat Microsoft Teams nebo G-Suite. Nově jsme připravili také webináře pro MŠ.

 

DÉLKA WEBINÁŘE 2 x 90 minut

Nabídka pro MŠ Nabídka pro ZŠ
Doporučujeme vhodné aplikace a on-line zdroje Proškolíme pedagogy v Microsoft Teams Naučíme pedagogy pracovat v prostředí G-Suite
Aneb: Když je školka zavřená Aneb: Vše zvládneme Aneb: Jsme v tom společně
V rámci webináře se účastníci seznámí s vhodnými aplikacemi, které je možné využít i při práci doma. Prakticky si vyzkouší aplikace, které rozvíjí čtenářskou a matematickou gramotnost. Budou jim představeny tipy na zajímavé on-line webové stránky, které podporují logické myšlení a kreativitu dětí. Při školení se pedagogové seznámí s výukovým prostředím Microsoft Teams. Budou jim představeny užitečné nástroje pro vlastní práci při běžné výuce i v rámci distančního vzdělávání. Získají tipy, jak oživit
on-line hodiny. Vše si prakticky vyzkouší, otestují a společně nasdílí.
V rámci webináře se pedagogové naučí pracovat v prostředí G-Suite. Získají tipy, jak zvládnout on-line hodinu bez strachu a komplikací. Společně si ukážou, jak zadávat žákům úkoly a mít kontrolu nad jejich odevzdáním. Získají tipy na zajímavé výukové materiály a videa.

 

 

Proškolíme skupinu až 15 účastníků.

Termín webináře domluvíme individuálně dle potřeby.

Cena pro projekty MAP II je 5000 Kč

Lze financovat formou DPP pro lektory jako přípravu, realizaci, reflexi a individuální konzultaci.

 

Pro individuální nabídky kontaktujte kolegyni Martinu Burleovou:

email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415.

Společně to zvládneme!

Tým ITveSkole.cz o.p.s.

 

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek