Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / ITveSkole.cz úspěšně spolupracuje s MAS/MAP

ITveSkole.cz úspěšně spolupracuje s MAS/MAP

Jste členové MAS nebo MAP a rádi byste zorganizovali webinář pro vaše školy v rámci aktivity „Podpora znalostních kapacit“? Pak se na nás neváhejte obrátit. Máme za sebou řadu úspěšných realizací.

Náš tým ITveSkole.cz dlouhodobě podporuje pedagogy a je připraven pomoci pedagogům v MŠ i ZŠ při smíšené/distanční výuce. Vybírejte z oblíbených témat Microsoft Teams nebo G-Suite. Nově jsme připravili také webináře pro MŠ.

DÉLKA WEBINÁŘE 2 x 90 minut

Nabídka pro MŠ Nabídka pro ZŠ
Doporučujeme vhodné aplikace a on-line zdroje Proškolíme pedagogy v Microsoft Teams Naučíme pedagogy pracovat v prostředí G-Suite
Aneb: Když je školka zavřená Aneb: Vše zvládneme Aneb: Jsme v tom společně
V rámci webináře se účastníci seznámí s vhodnými aplikacemi, které je možné využít i při práci doma. Prakticky si vyzkouší aplikace, které rozvíjí čtenářskou a matematickou gramotnost. Budou jim představeny tipy na zajímavé on-line webové stránky, které podporují logické myšlení a kreativitu dětí. Při školení se pedagogové seznámí s výukovým prostředím Microsoft Teams. Budou jim představeny užitečné nástroje pro vlastní práci při běžné výuce i v rámci distančního vzdělávání. Získají tipy, jak oživit
on-line hodiny. Vše si prakticky vyzkouší, otestují a společně nasdílí.
V rámci webináře se pedagogové naučí pracovat v prostředí G-Suite. Získají tipy, jak zvládnout on-line hodinu bez strachu a komplikací. Společně si ukážou, jak zadávat žákům úkoly a mít kontrolu nad jejich odevzdáním. Získají tipy na zajímavé výukové materiály a videa.

Proškolíme skupinu až 15 účastníků.

Termín webináře domluvíme individuálně dle potřeby.

Cena pro projekty MAP II je 5000 Kč

Lze financovat formou DPP pro lektory jako přípravu, realizaci, reflexi a individuální konzultaci.

Pro individuální nabídky kontaktujte kolegyni Martinu Burleovou:

email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415.

Společně to zvládneme!

Tým ITveSkole.cz o.p.s.