Úvodní stránka / Produkty a řešení / Stavebnice iTriangle pro zvídavé hlavičky

Stavebnice iTriangle pro zvídavé hlavičky

Stavebnice iTriangle pro zvídavé hlavičky

I rodiče si mohou užít spoustu zábavy s dětmi při objevování. Nevěříte? Pak se seznamte s promyšlenou stavebnicí iTriangle. Některé děti již měly možnost se s ní seznámit v rámci odpoledních volnočasových aktivit Klubu OPEN. Ostatním dětem i rodičům ji rádi představíme.

Děti při práci s ní získají poznatky z přírodních věd, technologií, techniky, matematiky a podpoří kreativitu. Toto propojení znalostí je označováno moderním termínem STEAM a využívají ho úspěšné školy na celém světě, jejichž podnikaví a kreativní absolventi se v životě neztratí.

Tak do sebe zapadá vzdělání i zábava

Dříve byla stavebnice iTriangle dostupná jen ve velkém formátu pro školy. Nyní ji máte možnost používat v upravené verzi pro domácí použití a užít si s dětmi společné chvíle plné zábavy.

„Sada stavebnic iTriangle je vyvinuta tak, aby v dětech podporovala jemnou motoriku, vlastní kreativitu a přirozenou touhu objevovat svět, který je obklopuje. Vřele ji doporučuji všem rodičům, kterým záleží na rozvoji potenciálu svých dětí. iTriangle není jen učební pomůcka. Jen to i zábavná a poučná hračka,“ uvedla jedna z autorů týmu ITveSkole.cz, Mg. Petra Pitelková.

Začněte se stavebnicí iTriangle Start

Stavebnice iTriangle Start je základem, je určena pro děti od 6 let. Samy si z ní mohou vyrobit jednoduché hračky jako káču, kuličkovou dráhu nebo vystřelovací raketu. Při sestavení podpoří jemnou motoriku a vlastní kreativitu. Naučí se čelit výzvám a řešit problémy.

Balení iTriangle Start obsahuje:

– 166 konstrukčních dílů, které se mohou použít se stavebnicí Lego

– metodickou podporu

 

Rozšiřte možnosti iTriangle Start o senzory a další

Doporučujeme začít se stavebnicí iTriangle Start a dále sady rozšiřovat dle individuálních možností každého dítěte. Dalším obohacením je spojení s řadou iTriangle Alarm. Pomáhá dětem pochopit souvislosti, měřit veličiny a realizovat experimenty. Například děti si mohou sestrojit model alarmu, který reaguje na světlo zvukovým signálem. Nebo mohou měřit základní fyzikální veličiny pomocí senzoru teploty a vlhkosti a sledovat údaje na OLED displeji. Zapojení jednotlivých senzorů a aktorů je rychlé a intuitivní.

Balení iTriangle Alarm obsahuje:

Řídící jednotku, senzor teploty a vlhkosti, senzor světla, bzučák, tlačítko, OLED displej, metodickou podporu.

Podívejte se na video ukázku stavebnice iTriangle Start a iTriangle Alarm

Tip pro nápaditého Ježíška

Chcete dát dětem dárek, který má smysl a který je podnítí k dalšímu rozvoji? Právě teď máte možnost využít speciální nabídku a pořídit základní stavebnici iTriangle Start společně s řadou iTriangle Alarm jako dárek v hodnotě 800 Kč. Vybalte je pod stromečkem a chytrá zábava může začít.

 

V případě zájmu jsme tu pro vás. Tým ITveSkole.cz, o.p.s, tel.: 800-550-660, email: skoly@itveskole.cz 
 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek