Úvodní stránka / ICT a vše kolem / 10 aplikací, které mě provázely rokem 2020

10 aplikací, které mě provázely rokem 2020

Autor: Jaroslav Mašek

Tento článek není o zásadních nástrojích a službách do výuky, bez kterých se neobejdete. Není ani o všech aplikacích, které jsem tento rok používal, bylo jich ve skutečnosti mnohem víc. Jedná se pouze o jedno konkrétní nahlédnutí do mého workflow. Pokud čtete mé články na Spomocníkovi pravidelně, asi vás tento výčet aplikací zase tolik nepřekvapí. Přesto jsou mezi nimi i takové, o kterých jsem se doposud nezmínil.

Přehled níže uvedených aplikací je především o inspiraci. Kromě ní se v nich však také zrcadlí mé tvůrčí zaměření a řada dalších přístupů v čele s digitálním minimalismem, vycházejíce z takžka jednotného ekosystému……

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. 10 aplikací, které mě provázely rokem 2020. Metodický portál: Články [online]. 02. 12. 2020, [cit. 2020-12-02]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22718/10-APLIKACI-KTERE-ME-PROVAZELY-ROKEM-2020.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek