PF 2021

Chtěli bychom vám poděkovat za tento rok, který nebyl úplně jednoduchý, ale myslíme, že jsme ho společně zvládli a hodně jsme se vzájemně naučili.

Děkujeme vám za všechen ten čas, který jste s námi strávili, ať to bylo jakkoli.

Přejeme vám krásné svátky a těšíme se na vás v příštím roce, na který se už teď intenzivně připravujeme a vymýšlíme, čím vás potěšit.

Doporučujeme nás sledovat na našem facebooku a zaškrnout TO SE MI LÍBÍ, aby vám nic neuniklo.
Jako dárek od nás přijměte video, které jsme s týmem ITveSkole.cz pro vás připravili.

Děkujeme!