Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Na co nezapomenout při blogování s dětmi

Na co nezapomenout při blogování s dětmi

Autor: Ludmila Kovaříková

Když jsem se před časem nadšeně vrhla do blogování s dětmi, ještě jsem netušila, s jakými problémy se budu muset potýkat. Ocenila bych tehdy, kdyby mi někdo zběhlejší poradil, čeho se vyvarovat a co si promyslet. Je pochopitelné, že jako začátečníci v blogování některá úskalí přehlížíme, a proto se v článku podíváme na několik dobrých rad zkušenějších zahraničních učitelů. Povedou nás zejména Kathleen Morris a Richard Byrne….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: KOVAŘÍKOVÁ, Ludmila. Na co nezapomenout při blogování s dětmi. Metodický portál: Články [online]. 17. 12. 2020, [cit. 2020-12-17]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22736/NA-CO-NEZAPOMENOUT-PRI-BLOGOVANI-S-DETMI.html>. ISSN 1802-4785.