Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Na co nezapomenout při blogování s dětmi

Na co nezapomenout při blogování s dětmi

Autor: Ludmila Kovaříková

Když jsem se před časem nadšeně vrhla do blogování s dětmi, ještě jsem netušila, s jakými problémy se budu muset potýkat. Ocenila bych tehdy, kdyby mi někdo zběhlejší poradil, čeho se vyvarovat a co si promyslet. Je pochopitelné, že jako začátečníci v blogování některá úskalí přehlížíme, a proto se v článku podíváme na několik dobrých rad zkušenějších zahraničních učitelů. Povedou nás zejména Kathleen Morris a Richard Byrne….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: KOVAŘÍKOVÁ, Ludmila. Na co nezapomenout při blogování s dětmi. Metodický portál: Články [online]. 17. 12. 2020, [cit. 2020-12-17]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22736/NA-CO-NEZAPOMENOUT-PRI-BLOGOVANI-S-DETMI.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek