Úvodní stránka / Aktuálně / Přání k novému roku 2021

Přání k novému roku 2021

Vážení přátelé ITveSkole.cz,

dovolte mi, abych vám, za tým ITveSkole.cz, z pozice nově zvolené ředitelky, co nejsrdečněji popřála vše dobré v novém roce, hodně zdraví a spokojenosti v osobním i pracovním životě.

V novém roce bychom vám rádi byli i nadále nápomocní, a proto pro vás připravujeme spoustu novinek. Můžete se těšit na nová témata webinářů, projektové dny i další aktivity, které vám pomohou k plnění výstupů.

Sledujte naše facebookové stránky, kde vás budeme pravidelně informovat o novinkách, seminářích a všem, co by vás mohlo aktuálně zajímat.

Navštívit můžete také náš nový e-shop s moderními pomůckami a materiály pro vzdělávání, který budeme průběžně doplňovat o další produkty.

Těšíme se na vás a vaše podněty v novém roce 2021.

Díky vám stále vymýšlíme nové věci a reagujeme na vaše potřeby.

Jsme tady s Vámi.

 

Mgr. Petra Pitelková

ředitelka ITveSkole.cz, o.p.s.

ppitelkova@itveskole.cz

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek