Úvodní stránka / Aktuálně / Přání k novému roku 2021

Přání k novému roku 2021

Vážení přátelé ITveSkole.cz,

dovolte mi, abych vám, za tým ITveSkole.cz, z pozice nově zvolené ředitelky, co nejsrdečněji popřála vše dobré v novém roce, hodně zdraví a spokojenosti v osobním i pracovním životě.

V novém roce bychom vám rádi byli i nadále nápomocní, a proto pro vás připravujeme spoustu novinek. Můžete se těšit na nová témata webinářů, projektové dny i další aktivity, které vám pomohou k plnění výstupů.

Sledujte naše facebookové stránky, kde vás budeme pravidelně informovat o novinkách, seminářích a všem, co by vás mohlo aktuálně zajímat.

Navštívit můžete také náš nový e-shop s moderními pomůckami a materiály pro vzdělávání, který budeme průběžně doplňovat o další produkty.

Těšíme se na vás a vaše podněty v novém roce 2021.

Díky vám stále vymýšlíme nové věci a reagujeme na vaše potřeby.

Jsme tady s Vámi.

Mgr. Petra Pitelková