Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Budoucnost vzdělávání hledejme online

Budoucnost vzdělávání hledejme online

Autor Ondřej Neumajer

Zahajující příspěvek druhého dne konference Schoolink 2020 pořádané 3. – 4. prosince 2020 Domem zahraniční spolupráce.

Anotace: Současné distanční vzdělávání není jen přechodná epizoda, kterou nějak překonáme a vrátíme se zpět do zaběhlých kolejí tradiční prezenční výuky. Je to ochutnávka toho, kam vzdělávání směřuje. Trendu, který nelze zvrátit. Lze jej ale využít jako příležitost pro zkvalitnění učení generace dětí, která bude žít v online virtuálním prostředí mnohem více, než si dnes jsme schopni připustit. Co konkrétně bychom si z naší zkušenosti mohli odnést

Příspěvek včetně prezentace je dostupný prostřednictvím služby SlidesLive.

Zdroj: NEUMAJER, Ondřej. Ondřej Neumajer – domovská stránka [online]. [cit. 26.1.2021]. Dostupný na WWW: https://ondrej.neumajer.cz/budoucnost-vzdelavani-hledejme-online/