Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Budoucnost vzdělávání hledejme online

Budoucnost vzdělávání hledejme online

Autor Ondřej Neumajer

Zahajující příspěvek druhého dne konference Schoolink 2020 pořádané 3. – 4. prosince 2020 Domem zahraniční spolupráce.

Anotace: Současné distanční vzdělávání není jen přechodná epizoda, kterou nějak překonáme a vrátíme se zpět do zaběhlých kolejí tradiční prezenční výuky. Je to ochutnávka toho, kam vzdělávání směřuje. Trendu, který nelze zvrátit. Lze jej ale využít jako příležitost pro zkvalitnění učení generace dětí, která bude žít v online virtuálním prostředí mnohem více, než si dnes jsme schopni připustit. Co konkrétně bychom si z naší zkušenosti mohli odnést

Příspěvek včetně prezentace je dostupný prostřednictvím služby SlidesLive.

Zdroj: NEUMAJER, Ondřej. Ondřej Neumajer – domovská stránka [online]. [cit. 26.1.2021]. Dostupný na WWW: https://ondrej.neumajer.cz/budoucnost-vzdelavani-hledejme-online/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek