Úvodní stránka / Dotace pro školy / „Tahák“ ke kvalifikačním požadavkům v šablonách – aktualizace

„Tahák“ ke kvalifikačním požadavkům v šablonách – aktualizace

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje ve výzvách Šablony II a Šablony III aktualizaci dokumentu „Tahák“ ke kvalifikačním požadavkům v šablonách. Tato aktualizace je praktickým doplněním původního „taháku“, a to oborů/programů u školního asistenta a školního psychologa na základě dosud posuzovaných kvalifikací.

Cílem „taháku“ je i nadále zprostředkovat žadatelům a příjemcům šablon zkušenosti se správným a nesprávným dokládáním kvalifikačních požadavků v personálních šablonách. Tento „tahák“ je pracovní pomůckou a nenahrazuje znění kvalifikačních požadavků v šablonách.

Tahák je zveřejněn v dokumentech výzev:

Výzva č. 02_18_63 ZDE

Výzva č. 02_18_64 ZDE

Výzva č. 02_18_65 ZDE

Výzva č. 02_18_66 ZDE

Výzva č. 02_20_80 ZDE

Výzva č. 02_20_81 ZDE

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 18.02.2021]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/aktualizovany-tahak-ke-kvalifikacnim-pozadavkum.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.