Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Pomáháme realizovat online program školním klubům

Pomáháme realizovat online program školním klubům

ITveSkole.cz, o.p.s. je provozovatelem Klubu OPEN & Otevřený mlýn v Kačici. V době, kdy to bylo možné, Klub pomáhal svým volnočasovým programem rodičům skloubit pracovní a rodinný život a dětem na zahradě s jurtou poskytl prostor pro zábavu i poznání v rámci moderního konceptu STEAM.

Epidemiologická situace a vládní opatření omezily fungování Klubu OPEN, který následně zahájil online program formou videohovoru, aby mohl nabídnout dětem inspiraci pro trávení volného času. Průvodkyně programem se snaží pro děti vymýšlet různá témata, a tak je každé online vysílání nabité zajímavostmi, hrami a tipy na kreativní tvoření.

Klub OPEN není v této době lhostejný k situaci ve školách, kdy se na mnohých učitelích podepisuje náročná a dlouhotrvající online výuka a často jim už nezbývá energie připravovat odpolední program pro děti. Nabízí proto pomocnou ruku a je připraven zajistit školám tento volnočasový program v rámci online školních klubů.

Jde například o Čtenářský klub, jehož cílem je podpořit čtenářskou gramotnost, kritické myšlení a čtení s porozuměním. Dále se jedná o Klub logiky a deskových her, kde se žáci zapojí do luštění nejrůznějších hádanek, rébusů, kvízů a čeká na ně i hra na způsob únikovky, kdy si procvičí matematickou gramotnost a logické uvažování. Dále může Klub OPEN školám pomoci zajistit program v Badatelském klubu, ve kterém na žáky čekají zajímavé pokusy při objevování přírodních věd a také hry, které budou společně s průvodkyněmi v živém přenosu realizovat.

Škola tak může za pomoci Klubu OPEN vykazovat v rámci Šablon II a III realizované aktivity a čerpat finanční prostředky na svoji činnost.

Zájemci se více dozví na tel. 800 550 660 nebo prostřednictvím emailového kontaktu skoly@itveskole.cz.

Rádi vám pomůžeme.

Tým ITveSkole.cz

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek