Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Pozvánka na bezplatný webinář Šablony III

Pozvánka na bezplatný webinář Šablony III

Rádi bychom Vás pozvali na webinář věnovaný podání a realizaci projektu Šablony III.

Co se na webináři dozvíte:

• Jaké jsou fakta o Šablonách III ve srovnání se Šablonami II?
  • Jak lze Šablony III využít jako příležitost na přípravu povinné revize RVP?
  • Jaké aktivity doporučujeme vybrat a jak je napasovat na revizi?
  • Jak díky Šablonám III nadále zkvalitňovat výuku?
  • Jak využít finanční prostředky ve prospěch všech pedagogů a žáků?
  • Jak Vám můžeme pomoci připravit a vést projekt efektivně s maximálním přínosem pro vaši školu?

Pro účastníky jsme připravili celou řadu materiálů, které po webináři rádi bezplatně předáme.

Termín webináře: 08.03.2021 od 13:00 nebo 11.03.2021 od 14:00

Váš zájem prosím potvrďte vyplněním tohoto formuláře.

Těšíme se na setkání, na Vaše dotazy i zpětnou vazbu z realizace projektů.

Za ITveSkole.cz, o.p.s.

Mgr. Petra Pitelková

ředitelka společnosti

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Darina Isevičová – koordinátorka projektové podpory ITveSkole.cz, email: disevicova@itveskole.cz, tel.: 606 071 366