Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Tři varianty hybridní školy

Tři varianty hybridní školy

Autor: Jaroslav Mašek

Nejlepší vzdělávání je to, které je personalizované. A to platí i v případě vzdělávání hybridního. Následující text nabízí konkrétní řešení, jak vytvořit hybridní školu s využitím modulového systému.

Autor: vectorjuice, freepik.com

Od konce srpna loňského roku, kdy jsme na Spomocníkovi publikovali první a zcela zásadní článek nazvaný Hybridní modely vzdělávání pro podzim 2020, se tématu hybridního vzdělávání věnujeme opakovaně. Po představení mnoha různých přístupů je však nyní na místě zamyslet se nad konkrétním řešením, které bychom mohli aplikovat přímo v naší škole…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Tři varianty hybridní školy. Metodický portál: Spomocník [online]. 24. 02. 2021, [cit. 2021-03-01]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22826/TRI-VARIANTY-HYBRIDNI-SKOLY.html>. ISSN 1802-4785.