Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Tři varianty hybridní školy

Tři varianty hybridní školy

Autor: Jaroslav Mašek

Nejlepší vzdělávání je to, které je personalizované. A to platí i v případě vzdělávání hybridního. Následující text nabízí konkrétní řešení, jak vytvořit hybridní školu s využitím modulového systému.

 

Autor: vectorjuice, freepik.com

Od konce srpna loňského roku, kdy jsme na Spomocníkovi publikovali první a zcela zásadní článek nazvaný Hybridní modely vzdělávání pro podzim 2020, se tématu hybridního vzdělávání věnujeme opakovaně. Po představení mnoha různých přístupů je však nyní na místě zamyslet se nad konkrétním řešením, které bychom mohli aplikovat přímo v naší škole…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Tři varianty hybridní školy. Metodický portál: Spomocník [online]. 24. 02. 2021, [cit. 2021-03-01]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22826/TRI-VARIANTY-HYBRIDNI-SKOLY.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek