Úvodní stránka / Dotace pro školy / Šablony III s ITveSkole.cz: S námi získáte víc

Šablony III s ITveSkole.cz: S námi získáte víc

Dostupné finance pro rozvoj vaší školy.

V rámci Šablon III rozdělí MŠMT mezi ZŠ a MŠ 3 mld Kč.

Šablony III jsou poslední možností, jak pro školy získat prostředky z OP VVV. Nezmeškejte čas, nyní je ta správná doba pro podání projektu.

Proč se má do projektu zapojit i vaše škola?

1. Dostupné prostředky pro vaši školu, pro tým i kvalitní výuku
  2. 0% spoluúčast, 0 měsíců udržitelnost, prostředky předem
  3. Možnost spojit realizaci projektu s přípravou na revizi RVP

ITveSkole.cz pro vás umí v Šablonách III zajistit:

1. Kompletní administrativa projektu – individuální přístup, kvalita a profesionalita
  2. Metodická podpora při realizaci aktivit – projektové dny, setkání s rodiči, kluby
  3. Podpora při výběru a implementaci ICT
  4. Informační servis a podpora při využití dalších dotačních příležitostí

Sjednejte si s námi ZDARMA schůzku přes MS Teams, využijte našich 11 let zkušeností i zkušeností našich zákazníků.

MÁM ZÁJEM O SCHŮZKU

Rádi Vám pomůžeme,

Tým ITveSkole.cz

Základní informace o výzvě Šablony III:

1. Vyhlášení: Šablony III v rámci OP VVV výzvy č. 02_20_080 (MRR) a č. 02_20_081 (VRR) byly vyhlášeny 31.3. 2020
  2. Ukončení příjmu žádostí: do 29. června 2021 nebo do vyčerpání alokace
  3. Datum realizace projektu: 12 až 24 měsíců, nejdéle do 30.6.2023
  4. Nejdřívější začátek projektu: 1.8.2020 nebo dle projektu Šablony II (byl-li realizován)
  5. Minimální výše výdajů: 100 000 Kč
  6. Maximální výše výdajů: 200 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků x 1 500 Kč)
  7. Povinná aktivita: Projektový den ve výuce a dále pak dle výsledku dotazníku MŠMT

Podporované oblasti v Šablonách III:

1. Personální podpora
  2. Aktivity rozvíjející ICT
  3. Kluby a doučování žáků
  4. Spolupráce s rodiči dětí/žáků a veřejností

Ročně je v naší společnosti zpracováno až několik desítek projektů, studií a dalších odborných prací a mnoho našich zákazníků využívá naši projektovou podporu v celém průběhu realizace. Reference k šablonovým projektům naleznete ZDE.

ITveSkole.cz je obecně prospěšnou společností, cena za administraci celého projektu je 5 000 Kč bez DPH.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Těšíme se na spolupráci. Tým ITveSkole.cz o.p.s., email: skoly@itveskole.cz, tel.: 800 550 660