Úvodní stránka / Aktuálně / Podporujeme návrat žáků do škol

Podporujeme návrat žáků do škol

Naši milí školní přátelé,

přejeme Vám pěkný den z Boxed a ITveSkole.cz. Cítíte to taky ve vzduchu? Přichází změna a s ní věříme, že i konec této „rouškové“ doby. Určitě již taky vyhlížíte své žáky a těšíte se na ně. V těch několika dnech stojí zato se zamyslet, jak zhodnotíme to dobré, co jsme se za poslední rok naučili.

Boxed – Navrat do skol 2021 (210×210 4p)_tisk

Přemýšlejme, jak nadále budeme využívat ve výuce notebooky, které byly žákům zapůjčeny nebo jak je propojíme s interaktivní technikou ve třídách a jak dorovnáme rozdíly mezi žáky.

My v týmu Boxed a ITveSkole.cz jsme tady pro Vás, rádi Vás podpoříme a pokusíme se Vám s návratem žáků pomoci.

Připravili jsme pro Vás zvýhodněnou nabídku nabíjecích boxů pro notebooky, interaktivní techniku, rozšířenou projektovou podporu  projektu Šablony III a projektu na letní doučování žáků.

Sjednejte si s námi ZDARMA schůzku přes MS Teams, využijte našich 11 let zkušeností i referencí našich zákazníků.

MÁM ZÁJEM O ONLINE SCHŮZKU

Rádi Vám pomůžeme,