Úvodní stránka / Aktuálně / Výzva MŠMT doučování léto 2021

Výzva MŠMT doučování léto 2021

MŠMT vypsalo výzvu „Letní kempy 2021″ (Č. j.: MSMT-8385/2021-1)„.

Tým ITveSkole.cz připravuje do výzvy žádost, v rámci které nabízí školám získat prostředky na realizaci 5denních doučovacích kempů zaměřených na snížení rozdílů mezi žáky v souvislosti s uzavřením škol v důsledku pandemie koronaviru.

V rámci projektu ITveSkole.cz podpoří 50 škol realizací prázdninových doučovacích kempů tak, aby přispěly k naplnění cíle doplnění učiva, které žáci potřebují dohnat a přitom byly jednotlivé kempy vedeny pro žáky atraktivní „badatelskou“ formou.

Termín realizace: 1.7.2021 – 31.8.2021

Místo realizace: základní školy ČR

Počet realizovaných turnusů na školu: 4

Délka 1 turnusu: 5 pracovních dnů

Počet žáků zapsaných do 1 turnusu: 15 žáků

Počet zapojených pedagogů: 2 pracovníci na turnus (min. 4 pedagogové)

Co škola zapojením do projektu získá?

DPP pro pedagogy

DPP pro koordinátora (ředitele, zástupce)

Multilicence všech interaktivních učebnic a sešitů nakladatelství FRAUS pro všechny žáky a pedagogy

Metodickou a administrativní podporu

Pomůcky pro přihlášené žáky – sešit, pero, metodické materiály

Kalkulace přínosu pro školu:

8x 10 000 Kč pro pedagogy =  80 000 Kč

1x 4 000 Kč pro koordinátora

1x multilicence i-učebnic a sešitů FRAUS pro celou školu na 2 roky v hodnotě cca 180 000 Kč

Celkem cca 264 000 Kč

Každá z 50 škol bude v roli spolupracujícího subjektu, veškerou odpovědnost nese ITveSkole.cz, o.p.s. jako žadatel dotace.

Máte zájem o více informací?

Sjednejte si s námi online schůzku, rádi vám připravovaný projekt představíme.

MÁM ZÁJEM O ONLINE SCHŮZKU

Tým ITveSkole.cz