Úvodní stránka / Aktuálně / Letní kempy ITveSkole.cz 2021

Letní kempy ITveSkole.cz 2021

Tým ITveSkole.cz úspěšně podal žádost do výzvy MŠMT na realizaci letních kempů, v rámci které jsme pomohli 50 školám získat prostředky na realizaci týdenních doučovacích kempů.

Cílem je, aby byl pro děti týden strávený o prázdninách ve škole nejen zážitkem, ale i příležitostí, jak dorovnat výpadek prezenční výuky v minulých měsících.

V rámci projektu ITveSkole.cz podpoří 50 škol realizací prázdninových doučovacích kempů tak, aby přispěly k naplnění cíle doplnění učiva, které žáci potřebují dohnat a přitom byly jednotlivé kempy vedeny pro žáky atraktivní „badatelskou“ formou.

Termín realizace: 1.7.2021 – 31.8.2021

Místo realizace: základní školy ČR

Počet realizovaných turnusů na školu: 4

Délka 1 turnusu: 5 pracovních dnů

Počet žáků zapsaných do 1 turnusu: 15 žáků

Počet zapojených pedagogů: 2 pracovníci na turnus (min. 4 pedagogové)

Co škola zapojením do projektu získá?

DPP pro pedagogy

DPP pro koordinátora (ředitele, zástupce)

Multilicence všech interaktivních učebnic a sešitů nakladatelství FRAUS pro všechny žáky a pedagogy

Metodickou a administrativní podporu

Pomůcky pro přihlášené žáky – sešit, pero, metodické materiály

Kalkulace přínosu pro školu:

8x 10 000 Kč pro pedagogy =  80 000 Kč

1x 4 000 Kč pro koordinátora

1x multilicence i-učebnic a sešitů FRAUS pro celou školu na 2 roky v hodnotě cca 180 000 Kč

Celkem cca 264 000 Kč

Každá z 50 škol bude v roli spolupracujícího subjektu, veškerou odpovědnost nese ITveSkole.cz, o.p.s. jako žadatel dotace.

Máte zájem o více informací o výzvě?

Sjednejte si s námi Teams schůzku, rádi vám připravovaný projekt představíme

MÁM ZÁJEM O ONLINE SCHŮZKU

Tým ITveSkole.cz