Úvodní stránka / Aktuálně / Příměstské tábory v Otevřeném mlýně

Příměstské tábory v Otevřeném mlýně

Příměstské tábory v Kačici zajistí smysluplný program o letních prázdninách. Pro děti z prvního stupně jsme připravili několik turnusů těchto táborů u nás v Otevřeném mlýně v Kačici.

Děti si mohou vybírat ze čtyř atraktivních tematických okruhů. Máme připraveno vše pro milovníky dinosaurů, Harryho Pottera, objevovatele vesmíru a nadšence Minecraftu.

Naši průvodci se o vaše děti postarají vždy od 8 do 18 hodin s aktivním programem od 9 hodin do 16. V příjemném prostředí rozlehlé zahrady, se zázemím v jurtě, poznají nové přátele se kterými se budou věnovat mnoha zábavným aktivitám. Pro děti je samozřejmě připraveno občerstvení ve formě oběda a dvou svačin, pitný režim a naši skvělí průvodci dobrodružstvím.

Více informací naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás, krásné léto!

Příměstské-tábory-Otevřený-mlýn

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek