Úvodní stránka / Aktuálně / Příměstské tábory v Otevřeném mlýně

Příměstské tábory v Otevřeném mlýně

Příměstské tábory v Kačici zajistí smysluplný program o letních prázdninách. Pro děti z prvního stupně jsme připravili několik turnusů těchto táborů u nás v Otevřeném mlýně v Kačici.

Děti si mohou vybírat ze čtyř atraktivních tematických okruhů. Máme připraveno vše pro milovníky dinosaurů, Harryho Pottera, objevovatele vesmíru a nadšence Minecraftu.

Naši průvodci se o vaše děti postarají vždy od 8 do 18 hodin s aktivním programem od 9 hodin do 16. V příjemném prostředí rozlehlé zahrady, se zázemím v jurtě, poznají nové přátele se kterými se budou věnovat mnoha zábavným aktivitám. Pro děti je samozřejmě připraveno občerstvení ve formě oběda a dvou svačin, pitný režim a naši skvělí průvodci dobrodružstvím.

Více informací naleznete ZDE.

Těšíme se na Vás, krásné léto!

Příměstské-tábory-Otevřený-mlýn