Úvodní stránka / Aktuálně / Upozornění na nejčastější chybu v žádostech o podporu Šablony III

Upozornění na nejčastější chybu v žádostech o podporu Šablony III

Mateřské a základní školy mohou podávat žádosti o podporu ve výzvě Šablony III do úterý 29. června 2021 do 14 hodin. ŘO OP VVV upozorňuje na nejčastěji se opakující chybu v podaných žádostech o podporu, kterou je uvedení nesprávného data předložení závěrečné zprávy o realizaci na záložce Finanční plán.

Finanční plán definuje harmonogram zpráv o realizaci/žádostí o platbu, které příjemce předkládá dle sledovaného období. Na rozdíl od první a druhé vlny šablon je ve výzvách 80/81 finanční plán editovatelný ze strany žadatele. Při přípravě žádosti o podporu je nutné na této záložce upravit Datum předložení ZZoR/ZŽoP, které se vypočítá jako předpokládané datum ukončení fyzické realizace projektu + 40 pracovních dní na zpracování závěrečné zprávy o realizaci. V Uživatelské příručce IS KP14+  – Pokyny pro vyplnění formuláře žádosti o podporu Zjednodušené projekty – výzvy č. 80 a 81 (šablony III) je uvedena tabulka, ve které jsou data předložení ZZoR/ZŽoP přehledně stanovena (str. 82-83) https://opvvv.msmt.cz/download/file4996.pdf.

ŘO OP VVV vyzývá školy, aby při vyplňování žádostí o podporu postupovaly podle uživatelské příručky!

V případě dotazů se obraťte na konzultační linku pro šablony na tel. 234 814 777 každý pracovní den od 9 do 15 hodin, popř. na dotazyZP@msmt.cz.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 17.05.2021]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/upozorneni-na-nejcastejsi-chybu-v-zadostech-o-podporu-sablony-iii-pro-podavane-zadosti-o-podporu.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek