Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Časté chyby v ZoR a zjištění při kontrolách na místě – šablony

Časté chyby v ZoR a zjištění při kontrolách na místě – šablony

V průběhu měsíců února a března 2021 analyzoval ŘO OP VVV nedostatky zjištěné při kontrolách zpráv o realizaci zjednodušených projektů výzev 02_18_063 a 18_02_064 Šablony pro MŠ a ZŠ II a při kontrolách na místě všech výzev II. vlny šablon. Do analýzy bylo zahrnuto více než 900 projektů.

V přiloženém dokumentu jsou uvedena nejen tato nejčastější pochybení, ale také doporučení pro jejich předcházení. Přiložený dokument  je k dispozici ZDE.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT. Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 20.05.2021]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktuality

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.