Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Pozvánka na bezplatný webinář Šablony III

Pozvánka na bezplatný webinář Šablony III

Rádi bychom Vás pozvali na webinář věnovaný podání a realizaci projektu Šablony III.

Ještě je čas projekt podat a získat prostředky pro školu, pedagogy i děti

Co se na webináři dozvíte:

·       Jaké jsou fakta o Šablonách III ve srovnání se Šablonami II?

·       Jak lze Šablony III využít jako příležitost na přípravu povinné revize RVP?

·       Jaké aktivity doporučujeme vybrat a jak je napasovat na revizi?

·       Jak díky Šablonám III nadále zkvalitňovat výuku?

·       Jak využít finanční prostředky ve prospěch všech pedagogů a žáků?

·       Jak Vám můžeme pomoci připravit a vést projekt efektivně s maximálním přínosem pro vaši školu?

Pro účastníky jsme připravili celou řadu materiálů, které po webináři rádi bezplatně předáme.

Termín webináře: 14.06.2021 od 13:00

Váš zájem prosím potvrďte vyplněním tohoto formuláře.

Těšíme se na setkání, na Vaše dotazy i zpětnou vazbu z realizace projektů.

Za ITveSkole.cz, o.p.s.

Mgr. Petra Pitelková