Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Otevřený mlýn v Kačici nabízí dětem odpolední program i příměstské tábory

Otevřený mlýn v Kačici nabízí dětem odpolední program i příměstské tábory

Hledáte pro své dítě smysluplný program po vyučování nebo o letních prázdninách? Otevřený mlýn v Kačici nabízí v rámci Klubu OPEN zajímavý odpolední program (pohybové aktivity, kreativní činnosti atd.) a o letních prázdninách tematické týdenní příměstské tábory plné zábavných aktivit, poznání i nových kamarádů.

Odpolední Klub OPEN poskytuje potřebný prostor rodičům pro práci a dětem pohyb na čerstvém vzduchu s pestrým programem v příjemném prostředí velké zahrady s jurtou. Je v provozu od pondělí do pátku v čase od 13:00-18:30 (čas příchodu a odchodu dětí dle potřeb rodičů). Rodiče při doložení vazby na trh práce za zajištění programu neplatí. Zajišťujeme také svoz dětí od základních škol z okolí (Libušín, Smečno, Nové Strašecí, Lány, Tuchlovice, Stochov) přímo do našeho Klubu. Klub OPEN je určen pro děti 1.-5.tříd a je v provozu do 30. 6. 2021.

Prázdniny jsou na dohled. Máte pro děti zajištěn program na léto? V Kačici také pořádáme příměstské tábory v červenci i srpnu na různá témata pro děti 1.-5. tříd. – HARRY POTTER, DINOSAUŘI a VESMÍR. Cena táboru je díky podpoře z MPSV a OP Zaměstnanost zvýhodněná a činí 1200 Kč/5 dní včetně stravy (oběd, 2x svačina) a pitného režimu. Provozní doba pondělí-pátek od 8:00 do 18:00 vychází vstříc zaneprázdněným rodičům. Zajistěte si pro své dítě místo na táboře včas.

Více informací: https://otevrenymlyn.auksys.com/master/jednorazove.php

V případě zájmu o odpolední Klub nebo příměstské tábory nás prosím kontaktujte: jhejna@itveskole.cz, tel. 607 158 636.

Těšíme se na osobní setkání a společný program.