Úvodní stránka / Aktuálně / Letní online škola SYPO

Letní online škola SYPO

Nestihli jste všechny oborové webináře projektu SYPO a rádi byste to napravili? Zúčastnili jste se webinářů a chcete získat možnost se k nim vrátit nebo získat podklady od lektorů? Projekt SYPO připravil na léto Online školu, díky které se můžete na všechny webináře zpětně podívat kdykoli a kdekoli.

Součástí Letní online školy je více než 100 webinářů, které se zabývají didaktikou a novinkami ve vybraných oborech. Nabídka kopíruje zaměření dosud existujících metodických kabinetů a zaujme tudíž učitele českého jazyka a literatury, informatiky a ICT, matematiky, přírodovědných předmětů a také učitele a učitelky v mateřských školách a na prvních stupních ZŠ.

Letní online škola SYPO byla zahájena 28. 6. 2021 a na jednotlivé webináře je možné přihlásit celé léto.

Zdroj: Online škola – Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů. Úvod – Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů [online]. Dostupné z: https://www.projektsypo.cz/onlineskola