Úvodní stránka / Aktuálně / Roadshow pro školy 2021

Roadshow pro školy 2021

I letos jsme za Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz partnery největší konferenci o technologiích ve vzdělávání, která se bude zaměřovat na hybridní výuku, robotiku, revizi výuky ICT a efektivní správu zařízení ve škole.

Opět vás navštívíme po celé České republice, kde vám budeme předávat naše znalosti a dovednosti.

Rádi se s vámi setkáme v našem „showroomu“ v předsálí, kde vám představíme, co zajímavého jsme pro vás pro školní rok 2021/2022 připravili.

Rádi se s vámi pobavíme příležitostech, které přináší nové IROP projekty a jak vám umíme s realizací projektu pro vaši školu pomoci.

Těšíme se na setkání,

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz

pozvanka_RS2021

Jsme tu pro Vás. Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s, tel.: 800-550-660, email: skoly@itveskole.cz