Úvodní stránka / ICT a vše kolem / 15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky

15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky

Autor: Jaroslav Mašek

Konkrétní tipy, jak aplikovat principy digitálního wellbeingu se žáky.

Digitální wellbeing je v současnosti jednou z nejdůležitějších oblastí při využívání technologií, a to nejen ve vzdělávání. I proto se k němu v poslední době vracíme poměrně často, naposledy na přelomu srpna a září v třídílném seriálu Digitální Wellbeing OECD.

Dnes se na tuto problematiku podíváme více z praktického pohledu. V 15 tipech si představíme konkrétní aplikaci principů digitálního wellbeingu s našimi žáky jak v samotné výuce, tak i mimo ni. Jsou rozděleny do pěti různých kategorií podle jejich konkrétního zaměření….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. 15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky. Metodický portál: Spomocník [online]. 15. 10. 2021, [cit. 2021-10-18]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/23027/15-TIPU-JAK-NA-DIGITALNI-WELLBEING-SE-ZAKY.html>. ISSN 1802-4785.