Úvodní stránka / ICT a vše kolem / 15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky

15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky

Autor: Jaroslav Mašek

Konkrétní tipy, jak aplikovat principy digitálního wellbeingu se žáky.

Digitální wellbeing je v současnosti jednou z nejdůležitějších oblastí při využívání technologií, a to nejen ve vzdělávání. I proto se k němu v poslední době vracíme poměrně často, naposledy na přelomu srpna a září v třídílném seriálu Digitální Wellbeing OECD.

Dnes se na tuto problematiku podíváme více z praktického pohledu. V 15 tipech si představíme konkrétní aplikaci principů digitálního wellbeingu s našimi žáky jak v samotné výuce, tak i mimo ni. Jsou rozděleny do pěti různých kategorií podle jejich konkrétního zaměření….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. 15 tipů, jak na digitální wellbeing se žáky. Metodický portál: Spomocník [online]. 15. 10. 2021, [cit. 2021-10-18]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/23027/15-TIPU-JAK-NA-DIGITALNI-WELLBEING-SE-ZAKY.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek