Úvodní stránka / Konference a aktivity / Závěrečné setkání SMART Plzeňáčci

Závěrečné setkání SMART Plzeňáčci

Dne 27.10. 2021 proběhlo prezenčně závěrečné setkání k projektu SMART Plzeňáčci. Jsme rádi, že jsme se mohli sejít nejen s ředitelkami a pedagogy zapojenými v projektu, ale i s ostatními pedagogy z Plzně a okolí. Konference podobně jako celý projekt byla zaměřená na čtyři oblasti:

1. Interaktivita a tablety v MŠ

2. Polytechnická výchova a STEM

3. Robotika a rozvoj logického myšlení

4. Diagnostika školní zralosti u dětí předškolního věku

V rámci konference proběhly semináře a workshopy, kde si mohli účastníci vše vyzkoušet a zažít. Máme velkou radost z toho, že hodnocení účastníků akce bylo velmi pozitivní a věříme, že nápady a tipy do výuky zúčastnění využijí a budou sdílet se svými kolegy i napříč MŠ.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pěkný podzim

Za realizační tým Mgr. Petra Pitelková