Úvodní stránka / Konference a aktivity / Závěrečné setkání SMART Plzeňáčci

Závěrečné setkání SMART Plzeňáčci

Dne 27.10. 2021 proběhlo prezenčně závěrečné setkání k projektu SMART Plzeňáčci. Jsme rádi, že jsme se mohli sejít nejen s ředitelkami a pedagogy zapojenými v projektu, ale i s ostatními pedagogy z Plzně a okolí. Konference podobně jako celý projekt byla zaměřená na čtyři oblasti:

1. Interaktivita a tablety v MŠ

2. Polytechnická výchova a STEM

3. Robotika a rozvoj logického myšlení

4. Diagnostika školní zralosti u dětí předškolního věku

V rámci konference proběhly semináře a workshopy, kde si mohli účastníci vše vyzkoušet a zažít. Máme velkou radost z toho, že hodnocení účastníků akce bylo velmi pozitivní a věříme, že nápady a tipy do výuky zúčastnění využijí a budou sdílet se svými kolegy i napříč MŠ.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pěkný podzim

Za realizační tým Mgr. Petra Pitelková

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek