Úvodní stránka / Dotace pro školy / Spuštění webových stránek OP JAK

Spuštění webových stránek OP JAK

Řídicí orgán spustil 23. prosince 2021 nové webové stránky Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK). Webové stránky nabízí moderní odlehčený design, přehlednější informace i responzivitu webu.

Nový web OP JAK je uživatelsky přívětivý a poskytuje přehledné informace o OP JAK, který bude realizován v programovém období 2021-2027. Velkým přínosem budou především přehledné informace o výzvách, veškeré dokumenty související s danou výzvou budou přístupné na jednom místě (vč. Zápisů z výběrových komisí, FAQ apod.). U jednotlivých výzev se v informačním boxu ihned dozvíte, jaký je celkový objem předložených, hodnocených či podpořených žádostí apod.

Zároveň můžete nový web pohodlně prohlížet i ve Vašich tabletech nebo mobilních telefonech.

Nový web usnadní práci při vyhledávání informací nejen žadatelům a příjemcům, ale i odborné veřejnosti. Webové stránky jsou dostupné na webové adrese – www.OPJAK.cz.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 03.01.2022]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/spusteni-webovych-stranek-op-jak.htm

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek