Úvodní stránka / Dotace pro školy / Spuštění webových stránek OP JAK

Spuštění webových stránek OP JAK

Řídicí orgán spustil 23. prosince 2021 nové webové stránky Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK). Webové stránky nabízí moderní odlehčený design, přehlednější informace i responzivitu webu.

Nový web OP JAK je uživatelsky přívětivý a poskytuje přehledné informace o OP JAK, který bude realizován v programovém období 2021-2027. Velkým přínosem budou především přehledné informace o výzvách, veškeré dokumenty související s danou výzvou budou přístupné na jednom místě (vč. Zápisů z výběrových komisí, FAQ apod.). U jednotlivých výzev se v informačním boxu ihned dozvíte, jaký je celkový objem předložených, hodnocených či podpořených žádostí apod.

Zároveň můžete nový web pohodlně prohlížet i ve Vašich tabletech nebo mobilních telefonech.

Nový web usnadní práci při vyhledávání informací nejen žadatelům a příjemcům, ale i odborné veřejnosti. Webové stránky jsou dostupné na webové adrese – www.OPJAK.cz.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 03.01.2022]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/spusteni-webovych-stranek-op-jak.htm