Úvodní stránka / Aktuálně / Harmonogram výzev OP JAK

Harmonogram výzev OP JAK

Řídicí orgán OP JAK zveřejňuje draft Harmonogramu výzev OP JAK pro rok 2022. Harmonogram výzev slouží žadatelům k získání včasné informace o tom, kdy budou vyhlašovány výzvy v roce 2022, na co budou zaměřeny a kolik prostředků řídicí orgán na výzvu vyčlenil.

Harmonogram výzev doposud nemohl být schválen Plánovací komisí programu hlavní (PKP), vzhledem k zájmu informovat potenciální žadatele o plánovaných intervencích však Řídicí orgán přistoupil ke zveřejnění draftu.

Řídicí orgán plánuje svolat jednání a 1. zasedání Monitorovacího výboru OP JAK ihned po schválení Programového dokumentu OP JAK ze strany Evropské komise. Harmonogram výzev na rok 2022 (vč. jednotlivých termínů) vychází z předpokladu, že ke schválení dojde v dubnu 2022. V případě prodlení ve schválení dojde k relevantnímu posunu termínů.

Harmonogram je k dispozici v sekci Výzvy.

Harmonogram výzev OP JAK – OP JAK. OP JAK – Webové stránky operačního programu Jan Amos Komenský [online]. Copyright © [cit. 14.02.2022]. Dostupné z: https://opjak.cz/aktuality/harmonogram-vyzev-op-jak/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek