Úvodní stránka / Aktuálně / Responzivní výuka a Co funguje ve třídě

Responzivní výuka a Co funguje ve třídě

Nakladatelství publishED a EDUkační LABoratoř společně vydávají populárně-naučné publikace pro učitele. Právě vydali dotisk publikací pro učitele Responzivní výuka a Co funguje ve třídě. Více na www.published.cz.

V případě zájmu o akreditované kurzy Formativní hodnocení I a II, které pořádáme formou sborovny po celé republice, navštivte www.skolenisborovna.cz.

Společně s PedF UK jsme spustili databanku příkladů dobré praxe formativního hodnocení, kterou vytvořili učitelé základních a středních škol. Dostupná je bezplatně na www.formativne.cz v záložce DATABANKA.

PUBLIKACE

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek