Úvodní stránka / Aktuálně / Konference Inovace ve výuce

Konference Inovace ve výuce

Konference pro vedení škol a ICT koordinátory. Konferencí, kde jsou přednášeny velké myšlenky, strategie a vize, je celá řada. Naše pozvání na Konferenci INOVACE VE VÝUCE, kterým si vás dovolujeme oslovit, je jiné.

Jádrem naší konference jsou workshopy a praktické ukázky. Přijďte si vyzkoušet, jaké jsou v roce 2022 možnosti pro inovace výuky ve vaší škole. Porovnejte si jednotlivá řešení, která partneři konference nabízí, prodiskutujte s kolegy i přítomnými lektory, jaký je jejich pohled na změny.

Jak ke změnám danými Revizí RVP u vás ve škole přistoupíte je na vás, my za tým organizátorů věříme, že vám umíme podat pomocnou ruku i být pro vás inspirací.

Těšíme se na setkání, tým partnerů konference INOVACE VE VÝUCE

inovace-plakat-update