Úvodní stránka / Aktuálně / Workshopy ITveSkole.cz pro pedagogy v rámci IKAP Středočeského kraje

Workshopy ITveSkole.cz pro pedagogy v rámci IKAP Středočeského kraje

Máme radost, že jsme dostali příležitost podílet se na realizaci projektu IKAP Středočeského kraje, v rámci kterého nabízíme pedagogům základních a středních škol ve Středočeském kraji zdarma školení v rozsahu 8 hodin na témata:

• Digitální gramotnost
  • Finanční gramotnost

Termíny jednotlivých workshopů, včetně přihlašovacího formuláře, naleznete na stánkách https://ikap.kr-stredocesky.cz/.

Naši lektoři si pro účastníky připravili řadu tipů a odkazů na výše zmíněná témata.

Workshopy se budou konat na devíti partnerských školách v Praze, Slaném, Příbrami, Berouně, Mladé Boleslavi, Kutné Hoře a Kralupech nad Vltavou.

Sledujte kalendář akcí a přihlašujte se ZDARMA:

Registrační formulář – Digitální gramotnost

Registrační formulář – Finanční gramotnost

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415