Úvodní stránka / Aktuálně / Jak učit jako influencer

Jak učit jako influencer

Autor: Jaroslav Mašek

Učte jako influencer. To se snadno řekne, ale co to vlastně znamená a jak na to?

Představte si následující situaci. Jste studentkou nebo studentem pedagogické fakulty a máte v rámci studia možnost zapsat se do předmětu Učíme jako influenceři. Uděláte to? A proč ne? A co to vlastně znamená učit jako influencer? A jak na to? To všechno byste se v uvedeném předmětu mohli a asi i měli dozvědět a především naučit.

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Jak učit jako influencer. <em>Metodický portál: Spomocník </em>[online]. 23. 03. 2022, [cit. 2022-03-25]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/23228/JAK-UCIT-JAKO-INFLUENCER.html>. ISSN 1802-4785.