Úvodní stránka / Aktuálně / Jak učit jako influencer

Jak učit jako influencer

Autor: Jaroslav Mašek

Učte jako influencer. To se snadno řekne, ale co to vlastně znamená a jak na to?

Představte si následující situaci. Jste studentkou nebo studentem pedagogické fakulty a máte v rámci studia možnost zapsat se do předmětu Učíme jako influenceři. Uděláte to? A proč ne? A co to vlastně znamená učit jako influencer? A jak na to? To všechno byste se v uvedeném předmětu mohli a asi i měli dozvědět a především naučit.

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Jak učit jako influencer. <em>Metodický portál: Spomocník </em>[online]. 23. 03. 2022, [cit. 2022-03-25]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/23228/JAK-UCIT-JAKO-INFLUENCER.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek