Úvodní stránka / Aktuálně / Vzdělávací materiály k válce na Ukrajině

Vzdělávací materiály k válce na Ukrajině

Stojíme za Ukrajinou. A pomáháme, jak nejlépe umíme. Na jednom místě sdružujeme vzdělávací aktivity a materiály, které poslouží učitelům a rodičům pro edukaci dětí ohledně války na Ukrajině. Děti a mládež patří mezi nejzranitelnější členy naší společnosti. Nebojme se však s nimi citlivá témata otvírat, debatovat a objasňovat.

Přehled na webových stránkách Sametu na školách jsme vytvořili jako rozcestník tak, aby z něj učitelé a rodiče mohli kdykoliv čerpat. Stojí za ním spolek Díky, že můžem a organizace Post Bellum (Paměť národa), děkujeme všem organizacím, které se přidaly!

ROZCESTNÍK naleznete ZDE.

Zdroj: Ukrajina na školách 🇺🇦 – Samet na školách. Homepage – Samet na školách [online]. Dostupné z: https://sametnaskolach.cz/ukrajina/