Úvodní stránka / Konference a aktivity / Úspěšná konference Inovace ve výuce

Úspěšná konference Inovace ve výuce

V termínu 14. – 30. března jsme se za Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s. účastnili série konferencí INOVACE VE VÝUCE, kde jsme mohli zástupcům základních a středních škol přiblížit náš komplexní přístup k projektům z Národního plánu obnovy a v IROP.

Věnovali jsme se efektivnímu využití prostředků z NPO na „Digitální pomůcky“ a na „Prevenci digitální propasti“. Ukázali jsme jak získat vybavení pro kmenové třídy a díky tomu naplnit vizi MŠMT dle Strategie 2030+ a zároveň připravit prostředí tříd na výuku dle revidovaného RVP.

Představili jsme jaké odborné učebny i další vybavení mohou školy získat v rámci projektů IROP a jak umíme kompletně pomoci od první myšlenky až k celkové realizaci.

Prezentace Boxed – Hlavní sál

Prezentace Workshop „IROP a NPO“

Prezentace Workshop „Maker Space“

Na našem stánku bylo možné zapojit se do soutěže o stylový notebook.

Dne 31. 3. 2022 jsme s využitím generátoru náhodných čísel vybrali výherce. Microsoft Surface Laptop získává Renáta V. z Hradec Králové.

Vytvořený výřez obrazovky: 31.03.2022 11:40

Vytvořený výřez obrazovky: 31.03.2022 11:42

Výherci gratulujeme a výhru zasíláme.

Děkujeme všem za příjemné setkání.

Rádi přijedeme k vám do školy a pomůžeme vám najít optimální řešení pro kmenové učebny z NPO a pro odborné učebny z IROP.

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tady pro Vás,

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s.

skoly@boxed.cz