Úvodní stránka / Konference a aktivity / Úspěšná konference Inovace ve výuce

Úspěšná konference Inovace ve výuce

V termínu 14. – 30. března jsme se za Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s. účastnili série konferencí INOVACE VE VÝUCE, kde jsme mohli zástupcům základních a středních škol přiblížit náš komplexní přístup k projektům z Národního plánu obnovy a v IROP.

Věnovali jsme se efektivnímu využití prostředků z NPO na „Digitální pomůcky“ a na „Prevenci digitální propasti“. Ukázali jsme jak získat vybavení pro kmenové třídy a díky tomu naplnit vizi MŠMT dle Strategie 2030+ a zároveň připravit prostředí tříd na výuku dle revidovaného RVP.

Představili jsme jaké odborné učebny i další vybavení mohou školy získat v rámci projektů IROP a jak umíme kompletně pomoci od první myšlenky až k celkové realizaci.

Prezentace Boxed – Hlavní sál

Prezentace Workshop „IROP a NPO“

Prezentace Workshop „Maker Space“

 

Na našem stánku bylo možné zapojit se do soutěže o stylový notebook.

Dne 31. 3. 2022 jsme s využitím generátoru náhodných čísel vybrali výherce. Microsoft Surface Laptop získává Renáta V. z Hradec Králové.

 

Vytvořený výřez obrazovky: 31.03.2022 11:40

 

 

Vytvořený výřez obrazovky: 31.03.2022 11:42

Výherci gratulujeme a výhru zasíláme.

 

Děkujeme všem za příjemné setkání.

Rádi přijedeme k vám do školy a pomůžeme vám najít optimální řešení pro kmenové učebny z NPO a pro odborné učebny z IROP.

 

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tady pro Vás,

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s.

800 880 990

skoly@boxed.cz

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek