Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jednostránkovky

Jednostránkovky

Autor: Jitka Rambousková

Jednostránkova nebo asi lépe one-pager je prostě návod – popis – informace na nacpaný jednu stránku – zhuštěný a přehledný.

Zajímavé najdete třeba na velmi zajímavém twitterovém účtu Jamie Clark@XpatEducator jich najdete celou řadu s velmi rozličným zaměřením.

Kdybyste se chtěli do podobné činnosti pustit, tak pár návodů najdete u

Faheemah Vachhiat@FVachhiat

Nebo je můžete jednostránkovku pojmout úplně jinak, třeba jako Dihanna Fedder na jejich Not Another Email PD

Ukázkou jednostránkovky v češtině je třeba podložka pro začátečníky s iPadem.

Zdroj: RAMBOUSKOVA, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole i okolním vesmíru [online]. [cit. 21.4.2022]. Dostupný na WWW: https://www.cojsemvyzkousela.cz/