Úvodní stránka / Aktuálně / Jaké nástroje ve výuce použít, abyste se domluvili s ukrajinskými žáky

Jaké nástroje ve výuce použít, abyste se domluvili s ukrajinskými žáky

Autor: NPI ČR

S komunitou dobrovolníků GUG.cz jsme uspořádali online setkání DigiDay Ukrajina s praktickými tipy pro technické řešení výuky ve vícejazyčné třídě.

Online setkáním provázeli Pavel Hodál a Lenka Urbanová.

Program:

• Jan Štěpánek: NPI ČR pro Ukrajinu (8:30)
  • Václav Maněna: Překladače ve vaší kapse (20:15)
  • Pavel Hodál: Centrální správa chromebooků (41:25)
  • Miroslav Dvořák: Nástroje Microsoftu (nejen) v ukrajinštině (1:00:50)
  • David Hawiger: Model Portable Apps (1:23:10)
  • Eliška Pilíková: Závěrečné netechnické okénko (1:41:50)

Zdroj: Jaké nástroje ve výuce použít, abyste se domluvili s ukrajinskými žáky – NPI – Národní pedagogický institut. – NPI – Národní pedagogický institut [online]. Dostupné z: https://www.npi.cz/aktuality/7371-digiday-ukrajina-technicke-reseni-vyuky